Ryškiai dažyti baldai, kad taptumėte namuose daugiau spalvų

Spalvotas dažytas baldų kėdė, virtuvės patraukli mediena

Daugiau spalvos kambaryje pasirinkus dažytus baldus

Spalvoti baldai yra vis didėjanti tendencija. Jie suteikia daugiau spalvų ir pritaikyti jūsų dekoravimui. Negalima ilgai manyti, kokia spalva tinka. Spalvoti baldai yra nuolat auganti tendencija. Jie suteikia daugiau spalvų ir pritaikyti jūsų dekoravimui.

Negalima ilgai manyti, kokia spalva bus. Butelis jūsų mėgstamiausiu atspalviu, tada tu gali jį papildyti skirtingais akcentais kambaryje.

Kodėl ši idėja yra novatoriškas? Ilgą laiką dizaino pasaulyje buvo manoma, kad baldai turėtų būti neutralūs. Tuomet sužinojau nuostabų gražių baldų efektą aplinkoje. Dažniausiai jūs galite atsigaivinti ryškiomis spalvomis. Tačiau vietoj to, kad perpildytumėte erdvę, galite kurti daug daugiau, dažytą baldą už kelių gyvų akcentų.

Galite dažyti kiekvieną gabalėlį (kaip parodyta paveikslėlyje žemiau esančiame ekrano kopijoje), tada sukurkite išvaizdą, įterpdami papildomas, atitinkamas detales

Spalvoti dažyti baldai dvigubo kabineto žaismingas paviršius
Ar jums patiko idėja? Štai keli paprasti žingsniai, kurie padės jums pasiekti puikiai:

1. Pirma, turite gerai išvalyti baldus.

Dėl to paklauskite, ar parduotuvėje yra tinkamų jūsų medžiagai valymo priemonių. Taigi jūs išvengsite nerimą keliančių iškilimų. Be to, dėmės nesumažina dažų. Jei tai modulis, jį reikia atskirti ir dažyti atskirai.

2. Nuimkite senus dažų ar spindesčių sluoksnius tinkamomis priemonėmis.

Kaip pasiekti tą patį ir sklandų po pokyčių!

3. Prieš dažymą būtinai naudokite gruntą. Taigi, geri rezultatai yra garantuojami.

4. Po džiovinimo gruntuokite smulkiu šlifavimo popieriumi.

Daugelis žmonių be jo. Bet tikrai profesionaliai atrodantiems baldams tai tikrai sėkmės paslaptis. Be to, šis metodas padeda užtikrinti rezultatų tvarumą!

5. Tik po visų šių preparatų atėjo laikas tikrai dažyti baldus

6. Kai dažai išdžiūvo, taip pat turėtumėte jį pritvirtinti. Tai galite padaryti su stiprintuvu!

Dažyti vieną iš senų kėdžių ir suteikti jai naują gyvenimą

Spalvoti dažyti baldų kėdės blizgantis tradiciškai gražus

Ar manote, kad gražiai dažyti baldai kaip paveikslėlyje? Išreikškite šį patarimą ir išeikite! Rezultatas garantuojamas vertingas.

 Mažas žalias stalčiaus skrynia - gėlių raštasSpalvotas dažytas baldų komplektas žalia medinė plokštė gėlių puodąTradicinė drabužių spinta gausiai dekoruota ir spalvinga raštuotaSpalvoti dažyti baldai dvigubos spintelės puošmenos modelis įdomus
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 4 = 4

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: