מטבחים חשובים רצפות קומה – עיצובים והצגת מטבחים

מטבחים חשובים קומה קומה תוכניות משולש חדר

תוכניות מטבח חשובות

 בחירת תוכנית מטבח תלוי שטח זמין גם על יעילות ונוחות אתה מחפש. זהו האזור המוגדר על ידי המקרר, הכיריים והכיור. משולש קומפקטי מגביל את המרחק בין החפצים החשובים האלה למטבח.

אם אתה רוצה לבחור את תוכנית הבנייה הנכון עבור הבית שלך, ואז לשים לב למשולש זה, שבו אתה בוודאי לעבוד.

מטבח חשוב רצפות קומה - בצורת L

L בצורת מטבח עיצובים חשובים עיצוב גמיש
 L בצורת היא תוכנית האתר הנפוצה ביותר. זה לוקח פחות מקום מספק גמישות רבה יותר בין סביבות עבודה. תוכנית זו פועלת היטב אם המטבח adjoins שטח מזדמנים.

לוקסוס L- צורה - עיצוב מטבח

בצורת L- מטבחים חשובים הרצפה מתכננת עיצוב פנים גמיש

    היתרון של מטבח בצורת L הוא שהטבלה נמצאת באמצע החדר. זה תמיד דרך מצוינת עבור כל משפחה לבוא יחד כדי להיות יחד שבו האוכל מוכן. זה גם מושך את האורחים כדי להישאר קרוב לשף בזמן שכולם מדברים. מכשירי המטבח נמצאים לאורך הקיר האחורי ואת המקרר הוא על הקיר בצד, וזה בעצם משולש טוב גדול.

 מטבח האי - עיצוב

המטבחים החשובים קומה שטח המטבח מטבחהאיים נראה הפתרון הטוב ביותר במטבח בצורת L עם סולם 3X3 מטר, אשר גם פתוח לחדר אחר. לשפר את הפונקציונליות של המטבח שלך על ידי יצירת אי, עם כיריים או כיסאות בר עבור האוכל מהנה עם חברים.

האי בהשראת הכפר

עיצוב מטבח כפרי קומפקטי רזה לקצץ

זו תוכנית בצורת L מטבח כולל אי ​​באמצע החדר. זה אינדיקציה טובה אם אתה רוצה להתקין מחסן גדול עם שטח אחסון מספיק במטבח. מגירות האי מגדילות את קיבולת האחסון והמדפים הפתוחים משמשים גם חלל תצוגה וגם שטח אחסון נוסף.

    בצורת U U בצורת המטבח טיוטת הפרויקט הרעיון האי משולש מרובע חשוב מטבחים קומה תוכניות

תסתכל היטב על המשולש בתבנית זו. אם ההתקנים קרובים מדי זה לזה, בסופו של דבר אתה מרגיש לכוד ומדוכא בפינה. שקול לפתוח את חצי הקיר לחדר סמוך הסמוך.

 מטבח בצורת Uמטבח בצורת U מבריק מטבח כיסאות עץ ריצוף כהה

מטבח בצורת U מאפשר השף לטפל בעבודתו תוך באותו זמן להיות חלק מהחדר הסמוך. מטבחים בצורת U הם אידיאליים עבור טבחים רציניים, שכן יש שפע של צמרות דלפק פתוח המגיעים שימושי בעת אפיית או הכנת ארוחה גדולה.

    הַגָהָה

קומפקטי קטן הצר מטבח טיוטה רעיון עיצוב חשוב מטבח רצפות תוכניות

מילת המפתח נמצאת כאן: אל תסתמי את עצמכם במטבח המסדרון הצר! נסה ליצור שטח ליד המכשירים הנפוצים ביותר! כדי ליצור שטח אחסון נוסף, אתה צריך להיות מזווה נשלף, מזווה, או מזווה נוספת ליד המטבח.

מטבח צנוע להפליא

עיצוב מטבח מדהים קומפקט קטן שחור

    מטבחים קטנים, כגון מטבחים במטבח בגודל 2.40 x 3.00 מ ', מיועדים לשף אחד. כמובן, בישול לאדם אחד הוא תמיד חזק בחדר הזה. הגדר את מכשירי מטבח לאורך שני הצדדים, מה שהופך את העבודה שלך קל יותר במערכת המשולש. משטח העבודה של גרניט מלוטש שחור הינו אידיאלי לבישול או להגשת מזון.

P-בצורה

P בצורת עיצוב מטבח עיצוב הרעיון רצפה רצפה חשוב במטבחים קומה תוכניות

P מייצג את המילה האנגלית חצי האי, i. חצי האי. תוכנית אב בצורת P מן L- ו בצורת בצורת U הרצפה. זה מאפשר משטח עבודה נוסף במטבח, מבלי לקחת הרבה מקום.

תוכנית בצורת P בצורת

מטבח בצורת P מודרני מודרני ריהוט מטבח מרהיב

כדי לייעל את זה 3.90 X 3.30 מ 'תכנית, מעצב החליט ליצור תוכנית בצורת P הרצפה. חצי האי עם הכיור וארונות המטבח מוסיף שטח עבודה נוסף ומספק שטח אחסון נוסף לתבנית בצורת U.

 מטבח מודרני האי בחום ולבןמטבח, אי, מודרני, מבריק, חום, עץ, ריצוף, פרוח, סיר

מטבח יפה צבעוני צבעים - 14 מדהים צבעוני רעיונות עיצוב

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

5 + 2 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: